Тимошенко виграла суд в Азарова

Четвер, 26 червня 2003, 11:31
Апеляційний суд Києва визнав недійсною інформацію Державної податкової адміністрації про начебто незаконне фінансування і використання під час передвиборної агітації в 2002 році Блоком Юлії Тимошенко тіньових коштів, повідомляє у четвер прес-служба партії "Батьківщина".

Таким чином, суд задовольнив позов Тимошенко до ДПАУ, спростувавши в судовому порядку ці відомості, визнавши їх недостовірними, такими, що принижують честь, гідність та ділову репутацію Тимошенко.

Рішенням суду встановлено, що під час передвиборчої агітації БЮТ діяв відповідно до вимог чинного законодавства.

Відповідно до рішення суду, ДПАУ зобов'язано офіційно спростувати розповсюджені недостовірні відомості у заяві прес-служби ДПАУ для засобів масової інформації, що стосуються особисто Тимошенко і БЮТ, і розмістити спростування на веб-сайті відомства в мережі інтернет, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Суд також встановив факт незаконного втручання ДПАУ (під час виборчої кампанії її керівником був Микола Азаров – УП) у передвиборчу агітацію БЮТ, спрямовану винятково на компрометацію і дискредитацію блоку й особисто Тимошенко як лідера цього блоку, що є грубим порушенням вимог законодавства України, відзначає прес-служба.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua