Ющенко збирає всіх антикучмістів

Понеділок, 14 липня 2003, 11:36
Лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко закликав до єднання політичні сили, критично налаштовані до нинішньої влади. З такою заявою він виступив під час своєї поїздки до Одеси, повідомляє Німецька хвиля.

На думку Ющенка, об'єднатися можна передусім з огляду на порозуміння у ставленні до нинішньої влади, залишивши осторонь розбіжності в ідеологічних питаннях.

Віктор Ющенко мало вірить у те, що президентські вибори взагалі відбудуться 2004 року, вбачаючи причину в готовності влади вдатися до дій для продовження своїх повноважень. Тому, на його думку, для об'єднання сил важлива не ідеологія, а позиція щодо керуючої верхівки країни.

Представники Соціалістичної парії вважають, що заява Віктора Ющенка свідчить про втрату останніх сподівань домовитися про наступництво з чинною владою. За словами одного з лідерів соціалістів, Юрія Луценка, його партія розглядає "Нашу Україну" як можливого союзника лише на умовах рівноправної співпраці.

Натомість комуніст Георгій Крючков в інтерв'ю "Німецькій хвилі" заявив, що лідер блоку "Наша Україна" вважає себе єдиним реальним кандидатом на президентську посаду і, експлуатуючи ідею ставлення до влади, намагається знайти якомога більше соратників. На думку Георгія Крючкова, саме тому комуністи не зможуть підтримати Віктора Ющенка як кандидата в президенти.powered by lun.ua