Смірнов восени проведе "чистки" в міліції

Понеділок, 14 липня 2003, 15:07
Міністр внутрішніх справ України Юрій Смірнов критикує роботу міністерства і обіцяє у вересні провести кадрові перестановки на рівні начальників обласних управлінь. Про це він заявив, виступаючи в понеділок на колегії МВС у Києві.

Зокрема, міністр заявив, що на рівні міністерства і на місцях неефективно використовується кадровий потенціал. Він також розкритикував роботу заступників держсекретаря і керівників основних служб.

"На великий жаль, на порядку денному стоїть питання про заміну ряду керівників УМВС", - сказав Смірнов, додавши, що протягом липня-серпня будуть проведені уточнення в оцінюванні роботи тих або інших керівників.

Міністр дав доручення начальникам УМВС протягом десяти днів на обласних колегіях розглянути підсумки роботи за півріччя і ухвалити відповідні рішення.

Смірнов також повідомив, що через десять днів буде проведена окрема колегія міністерства з питань боротьби із злочинністю на ринку зерна. Він підкреслив, що в цей час міліція відстежує діяльність зернотрейдерів. Усього ж останнім часом порушено біля 400 карних справ за фактами зловживань на ринку зерна.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua