Тимошенко звинувачує Кучму в лицемірстві

Вівторок, 15 липня 2003, 17:11
Юлія Тимошенко заявляє, що заява Кучми про намір відкликати його законопроект з Конституційного Суду має на меті продовження його повноважень, "яким би наївним він не прикидався".

"Я гадаю, зараз уже шукають юристів, які за руки будуть тримати Кучму, щоб він не зробив "протизаконний" вчинок і не відкликав свого законопроекту", цитує Тимошенко її прес-служба.

Окрім того, за словами Тимошенко, ця заява Кучми зовсім не означає, що він цілком відмовився від ідеї продовження своїх повноважень.

"Уже восени ми, я переконана, станемо свідками нових "доленосних" ініціатив з Банкової, що мають на меті лише одне – будь-яким чином, за будь-яку ціну, у будь-яких формах і проявах зберегти Кучму та чинну систему влади ще на кілька років.

Щоб не говорив сьогодні Кучма, яким би наївним та відвертим не прикидався, як би благородно себе не подавав на очі громадськості, - як української так і міжнародної, - він прагне тільки одного – утримання влади", вважає вона.

Один із активних соратників Тимошенко, Олександр Турчинов, назвав заяву президента актом капітуляції Кучми.

"Безумовний програш пропрезидентської більшості у парламенті у ході голосування за проекти політичної реформи став водночас і актом капітуляції цієї більшості. Сьогодні ж капітулював і сам Кучма.

Кучма зрозумів, що тихо і спокійно провести пролонгацію через парламент не вдасться. І що навіть приручена кишенькова більшість в критичні моменти (а саме таким можна назвати бажання Кучми продовжити керівництво країною і після 2004 року) здатна виявляти "розумну байдужість", тобто – не класти голову на вівтар явної авантюри заради непомірних амбіцій однієї людини", вважає Турчинов.

Читайте також:

Кучма доручив вивчити питання про відкликання його законопроекту з КС

Чому Кучма хоче забрати свій законопроект?

Кучма передумав проводити реформу - Крючковpowered by lun.ua