"Укртелеком" очолить донецький

Четвер, 17 липня 2003, 12:02
Наглядова рада національного оператора зв'язку ВАТ "Укртелеком" на чолі з Сергієм Льовочкіним підтримала подання про обрання головою правління товариства на його перших зборах акціонерів 30 липня Сергія Січкаренка.

Про це повідомила дирекція "Укртелекому" з питань зв'язків із громадськістю у середу.

Крім того, як повідомляється в прес-релізі, наглядова рада обговорила питання оподатковування доходів ВАТ від продажу оператора мобільного зв'язку "Український мобільний зв'язок", що раніше належав "Укртелекому".

В той же час остаточне рішення ради з цього питання в повідомленні не наводиться.

ВАТ "Укртелеком" - монополіст на ринку послуг телефонного зв'язку України - обслуговує близько 9 млн. абонентів (більше 80%).

Державний комітет зв'язку й інформатизації України наприкінці квітня призначив Січкаренка головою правління ВАТ "Укртелеком" замість Олега Гайдука.

Раніше (з 2002 року) Січкаренко працював на посаді заступника голови правління і першого заступника генерального директора ВАТ, до цього - технічним директором АТ "Топаз-інформ" і директором компанії "Стар Телеком".

Сергій Січкаренко - 1961 р. н., у 1983 закінчив Київський інженерно-будівельний інститут. Одружений, має дочку.powered by lun.ua