Засідання суду по Мукачевому не було - Чорновіл

П'ятниця, 18 липня 2003, 11:11
Народний депутат, член фракції "Наша Україна" Тарас Чорновіл вважає, що Мукачевська міська територіальна виборча комісія "не має права" виконувати рішення Сихівського місцевого суду Львова, яке знову скасувало результати виборів мера Мукачевого, ду був визнаний переможцем кандидат від "Нашої України" Василь Петьовка.

Як передає в п'ятницю прес-служба блоку "Наша Україна", Чорновіл вважає, що рішення суду "практично без аргументаційної бази, оскільки є абсолютно невмотивованим".

За його словами, суддя отримав "тверду вказівку від хазяїв терміново це зробити". Документ "є порушенням законодавства, тому його офіційно не оприлюднили", підкреслив депутат.

"Документ абсолютно не тримається купи, є порушенням законодавства, а тому його не було офіційно оприлюднено. Інформацію запустили як неперевірену з джерел, підконтрольних СДПУ(о). Спочатку її повідомило Закарпатське обласне телебачення, на яке послалося УТ-1 та інші медіа", заявляє Чорновіл.

Він повідомив, що в канцелярії Сихівського суду стверджують, що ніякого рішення з цього питання не ухвалювалося, оскільки не було судового засідання. На думку народного депутата, це рішення могло бути ухвалено "у кабінеті судді ним і людьми, які на нього давили".

Чорновіл повідомив, що Мукачевський тервиборчком вирішив "не звертати уваги на це рішення суду, якщо воно буде оприлюднено, оскільки у статті 60 прямої дії Конституції України відзначається: ніхто не зобов'язаний виконувати злочинні рішення і накази, а дача таких наказів є карним злочином".

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!