Долю українців у Польщі та Іраку вирішуватиме Янукович

Середа, 30 липня 2003, 12:20
У середу у Києві відбудуться переговори прем'єр-міністра Віктора Януковича з його польським колегою Лешеком Міллером, протягом яких планують підписати угоду про візовий режим між двома країнами.

Режим, що мав набрати чинності 1 червня, але був перенесений на 1 жовтня, передбачає безвізові поїздки в Україну для польських громадян і безкоштовні візи для українців.

Українські урядовці та польські політики називають досягненням, як вони кажуть, пом'якшений візовий режим з Польщею, повідомляє Українська служба ВВС. Узгоджені з Україною принципи візового режиму Польща не змогла застосувати з Білоруссю та Росією.

Але кореспонденти та оглядачі вказують, що потреба отримувати польські візи однаково додасть українським громадянам клопотів і, можливо, грошових витрат.

На порядку денному переговорів українського та польського прем'єрів у Києві також має порушуватися і питання участі української бригади в стабілізаційних силах в Іраку, яка перебуватиме в польському секторі відповідальності.powered by lun.ua