Ющенку хочуть заборонити підійматися на Говерлу

П'ятниця, 15 серпня 2003, 18:31
Міністерство екології та природних ресурсів просить державну адміністрацію Івано-Франківської області заборонити масові сходження на найвищу в Україні гору Говерлу.

Міністр екології Сергій Поляков сказав, що багатотисячні сходження на гору завдають їй екологічної шкоди, але при цьому він не подав пояснень про яку саме шкоду йдеться.

"Будь-які політичні акції, якщо вони шкодять нашому довкіллю, гадаю, мають під собою не дуже нормальний підхід", - передає слова Полякова Бі-Бі-Сі.

Раніше прихильники лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка оголосили традицією щорічні сходження на Говерлу.

Останнє сходження на Говерлу 5000 прихильників Віктора Ющенка відбулося наприкінці липня 2003. Сходження було присвячене 13-річчю прийняття Декларації про державний суверенітет України, ухваленої 16 липня 1990 року.

У липні 2001 року Віктор Ющенко, перебуваючи на Говерлі, оголосив про початок формування блоку "Наша Україна" для участі у парламентських виборах 2002 року.

Як передала з Івано-Франківська кореспондентка Бі-Бі-Сі, місцеві захисники довкілля досі не висловлювали стурбованості можливими шкідливими наслідками масових сходжень на Говерлу.

powered by lun.ua