Смірнов не впевнений, що листи Гончарова писав Гончаров

Четвер, 21 серпня 2003, 15:25
Міністр внутрішніх справ України Юрій Смірнов вважає передчасним коментувати листи екс-міліціонера Ігоря Гончарова, поки експертиза не встановила, хто їх писав.

"Треба виходити з того, а чи листи це Гончарова? Або це листи когось іншого від імені Гончарова? Це ще з'ясовується", - сказав Смірнов в інтерв'ю журналістам в четвер у Києві.

Він підкреслив, що перш ніж давати які-небудь коментарі необхідно дочекатися результатів експертиз листів. "І так досить інформації видається у спотвореному, абсолютно необ'єктивному вигляді. Йде нагнітання ситуації", - сказав міністр.

Смірнов, нагадавши, що "справу Гончарова" розслідує Генеральна прокуратура, сказав: "Я упевнений, що її розслідують об'єктивні професійні люди і поставлять відповідним чином крапку й у першу чергу на тому, а чи листи це Гончарова".

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи не вважає він, що "справу Гончарова" роздувають політичні сили, Смірнов сказав: "А кому це ще потрібно? Переслідуються певні політичні цілі, і тільки політичні цілі. Нічого іншого тут немає".

Як повідомлялося, Ігор Гончаров, який знаходився під арештом з травня 2002 року за обвинуваченням в організації злочинного угрупування, до складу якого входили співробітники міліції, помер 1 серпня 2003 р.

За посередництвом невідомих людей громадська організація "Інститут масової інформації" отримала конверт з поміткою "розкрити після моєї смерті". У заявах Гончаров обіцяє розкрити імена вбивць журналіста Георгія Гонгадзе і стверджує, що до цього вбивства причетні співробітники міліції, а також заявляє, що після арешту його неодноразово били співробітники УБОЗ, щоб не допустити розголошення відомих йому відомостей.

Копії всіх листів передані Генпрокуратурі, яка призначила ряд експертиз з перевірки їх автентичності.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua