ХОРОШКОВСЬКОГО І ТАБАЧНИКА ЗВІЛЬНЯТЬ, ЯКЩО ТІ НЕ ПІДТРИМАЮТЬ ЄЕП?

Четвер, 11 вересня 2003, 18:14
Політична партія "Трудова Україна" доручає своїм представникам в уряді керуватися позицією партії про підтримку формування Єдиного економічного простору при ухваленні рішення уряду по цьому питанню. Про це заявив лідер партії, глава Нацбанку України Сергій Тігіпко в інтерв'ю журналістам в четвер.

Тігіпко зачитав текст заяви, у якій, зокрема, відзначається, що у випадку невиконання членами уряду від "Трудової України" положень цієї заяви, партія відкличе віце-прем'єра Дмитра Табачника, міністра промислової політики Анатолія Мялицю і міністра економіки і з питань євроінтеграції Валерія Хорошковського, делегованих у Кабінет міністрів депутатською фракцією цієї партії.

У тексті заяви відзначається, що "Трудова Україна" підтримує наміри глав чотирьох держав - Білорусії, Казахстану, Росії й України в створенні Єдиного економічного простору як структури, вигідної для України й такої, що відповідає її національним інтересам, що сприяє розвиткові національної економіки і прискорює реалізацію євро-інтеграційних процесів.

"Трудова Україна" виступає "проти спрощеного розуміння історичного вибору України "Схід або Захід", використовуваного окремими політичними силами в передвиборній боротьбі", - говориться в документі.

Партія підтримує інтеграційне прагнення України як у Європу, так і в Росію і країни СНД. У той же час "Трудова Україна" "категорично заперечує кроки, здатні закрити кожний з цих шляхів". "Не міфи і заклики, а цілеспрямована робота й економічний егоїзм у державному розумінні забезпечать гідний рівень життя кожному українцеві", - відзначається в заяві.

Як повідомлялося, український уряд у середу відправив на доопрацювання проекти документів про створення ЄЕП "четвірки" СНД і має намір повернутися до цього питання наступного тижня. Підписання угоди про формування ЄЕП заплановано 19 вересня в Ялті під час саміту СНД. Прем'єр Віктор Янукович заявив у четвер, що уряд підтримує підписання документів по ЄЕП у Ялті, а уточнення деяких позицій документів викликане необхідністю усунення розбіжностей з нормами українського законодавства.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua