Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Після Пакистану, Тимошенко друкуєтся у Німеччині

П'ятниця, 12 вересня 2003, 13:27
Стаття Юлії Тимошенко "Україна перед прірвою" вийшла у четвер у німецькому щоденнику "Зюддойче Цайтунґ".

У матеріалі автор зазначає, що запропонована президентом конституційна реформа зберегла б у незмінному вигляді "авторитарну владу кримінального кучминого клану під прикриттям парламентаризму", - повідомляє "Радіо Свобода".

У такому разі Україну , цю велику країну на межі Європейського Союзу, до якої він скоро розшириться, люди легко втратять із поля зору, зазначає Тимошенко.

ЄС не повинен вагатися щодо втручання у внутрішні справи України, щоб захистити демократію в ній, вважає Тимошенко, нагадуючи про санкції ЄС проти Австрії кілька років тому. "Непередбачуваний Кучма", за її словами, набагато більше заслуговує на такі запобіжні заходи для нагляду за його поведінкою.

Так само і США повинні з осторогою користуватися рішенням Леоніда Кучми надіслати війська до Іраку. Не може бути, щоб довіру Америки до української демократії було куплено так цинічно, пише Тимошенко.

Росія ж, на її думку, в разі здійснення українських конституційних реформ, напевно, не сиділа б бездіяльно, споглядаючи, як розкладається Україна: за таких обставин імовірна її інтервенція того чи іншого ґатунку.

Як повідомлялося, 10 вересня у пакистанській газеті Daily Times вийшла стаття Юлії Тимошенко "Конституційний переворот в Україні".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування