У першому виступі у Києві новий посол США заговорив про вибори президента

2 перегляди
Понеділок, 15 вересня 2003, 15:52
Посол США в Україні Джон Хербст наголошує на необхідності проведення вільних виборів президента у 2004 році. Про це він заявив після вручення копій вірчих грамот міністру закордонних справ України Костянтину Грищенку.

"Як і президент України, і уряд України, ми також бажаємо бачити Україну інтегрованою до Євроатлантичної спільноти, для того, щоб ця співпраця просувалася успішно, і щоб наші взаємини зміцнювалися.

Ми з надією дивимося у майбутнє, коли український народ втілить у життя демократичні сподівання через проведення вільних і справедливих виборів президента у 2004 році", - сказав Хербст у виступі перед журналістами.

Він також зазначив, що своєю головною місією бачить "поліпшення двосторонніх відносин України і США в усіх аспектах".

Хербст також зазначив, що США "високо цінують рішення президента і українського народу надіслати миротворців до Іраку".

Свій короткий виступ посол США зачитав українською мовою.

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко зазначив, що з цього моменту, після вручення копій вірчих грамот, посол США може почати виконувати свої обов'язки.

Грищенко повідомив, що він знає Хербста "тривалий час", зустрічалися у Вашингтоні. "У нас є широке коло тем для обговорення й результатів, які матимуть серйозне значення для реалізації євроатлантичних устремлінь України, зокрема вступу до СОТ".

"Взагалі без США серйозні проблеми не вирішуються", - додав міністр закордонних справ України.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua