У Львові розшукують студентів Медведчука

Середа, 17 вересня 2003, 10:37
У Львові розшукуються всі студенти, які навчалися в професора Сергія Медведчука.

Відповідну заяву під назвою "Увага! Розшук!" поширила у вівторок "Українська студентська спілка" (УСС) , повідомляє "Львівська газета".

Представники спілки мають намір знайти: "... всіх "обранців долі", в яких професор Медведчук в останні п’ять років приймав заліки, іспити, був керівником дипломних проектів чи просто читав лекції".

"Всі спогади про ці славетні дні ми обіцяємо довести до громадськості", обіцяють студенти.

Заяву УСС зумовила публікація "Газети" за вівторок "Запасний аеродром Медведчука". З неї представники студентства довідалися про професорське звання голови ДПА у Львівській області Сергія Медведчука. Зрештою, новиною для них був і сам факт його викладання у Львівській комерційній академії.

"Ми сумніваємося, що пан Сергій має право носити звання професора, – зазначив Олег Немчинов, заступник голови УСС, – Тому маємо намір звернутися до студентів Львівської комерційної академії, аби отримати всі факти його діяльності".

Пан Немчинов також не впевнений, що Сергій Медведчук заслужено здобув звання професора. За словами заступника голови УСС, Вища атестаційна комісія (ВАК) суттєво скоротила кількість нових доцентів і професорів. Причина банальна – наукове звання вимагає надбавки до платні, а на фінансування української освіти бракує коштів.

"Я знаю, що на розгляді у ВАК є чимало наукових робіт. Але ж які важелі треба мати?" – роздумує заступник голови УСС.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua