Янукович таємно ухвалив рішення по ЄЕП ще 3 вересня

Середа, 17 вересня 2003, 11:24
Уряд України ухвалив рішення щодо проекту документів по створенню ЄЕП, у зв'язку з чим це питання не виноситься на засідання Кабінету міністрів у середу.

Депутат Іван Заєць ("Наша Україна") повідомив, що рішення не ухвалювалося привселюдно і не було відоме депутатам.

"Прем'єр (Віктор Янукович) заявив, що рішення затверджене. Яке це рішення - не відомо, тому що воно не ухвалювалося привселюдно", - сказав Заєць. За його словами, група народних депутатів, які спеціально прийшли в уряд, щоб бути присутніми при розгляді цього питання, залишилися в залі для того, щоб довідатися, яке ж саме рішення затвердив Кабінет міністрів.

Народний депутат Юрій Павленко (фракція "Наша Україна") повідомляє, що прем'єр-міністр Віктор Янукович в остаточному варіанті завізував тільки одне застереження у відношенні документів по створенню Єдиного економічного простору.

В інтерв'ю журналістам у середу Павленко повідомив зміст завізованого застереження: "Україна бере участь в угоді про формування ЄЕП у тій частині, що не суперечить Конституції України й курсу на європейську інтеграцію".

Депутат, який був присутній на початку засідання уряду, продемонстрував журналістам ксерокопію, на якій стоїть підпис прем'єра. За його словами, рішення по документах про ЄЕП було ухвалене на засіданні Кабінету міністрів 3 вересня.

Протокол даного рішення був підписаний усіма міністрами уряду, повідомив Павленко.

"Фактично можна говорити, що уряд зрадив Україну, і обдурив народних депутатів і суспільство", - заявив депутат.

Він також звернув увагу на той факт, що жодна з пропозицій, зроблених міністерствами юстиції, іноземних справ і економіки, у цьому застереженні не врахована.

Засідання уряду традиційно проходить без участі ЗМІ.

Інтерфакс-Україна
powered by lun.ua