Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

КУЧМІСТИ ВНОСЯТЬ НОВІ ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ

Четвер, 18 вересня 2003, 14:31
Фракції більшості внесли зміни до третього законопроекту змін до Конституції, який був узгоджений пропрезидентськими фракціями та КПУ.

"Зміни стосуються прикінцевих положень законопроекту і передбачають проведення виборів президента Верховною Радою вже у жовтні 2004 року. Повноваження чинного парламенту продовжуються до жовтня 2007 року", - повідомив політкоординатор більшості Степан Гавриш в інтерв'ю журналістам.

За його словами, під цією пропозицією вже зібрано 150 підписів.

Гавриш повідомив, що ініціаторами цих змін була координаційна рада парламентської більшості.

Він також зазначив, що більшовики повідомили про ці зміни комуністам, "і ті заперечень не висловили".

Водночас лідер КПУ Петро Симоненко в інтерв'ю журналістам сказав, що КПУ виступає "категорично проти продовження повноважень чинної Верховної Ради до 2007 року". "Це однозначно. Нас народ обирав з тими повноваженнями які є, і на чотири роки", - сказав Симоненко.

Коментуючи пропозицію обрати президента парламентом вже у 2004 році, лідер КПУ зазначив, що "треба подумати ще".

"Я принципово запропонував, щоб у 2006 році, провівши вибори до парламенту на пропорційній основі, обирати у парламенті президента, як складову виконавчої гілки влади. Як це може відбутися у 2004 році – важко мені сказати. Сумнів викликає те, що Верховна Рада з урахуванням мажоритарної частини, що входить до пропрезидентської більшості, не відповідає інтересам народу", - зазначив Симоненко.

Українська правда


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування