МЕЛЬНИЧЕНКО ПОБАЧИВСЯ З ЛИТВИНОМ

Середа, 24 вересня 2003, 17:35
Миколу Мельниченка не допустили на зустріч із спікером парламенту Володимиром Литвином у Вашингтоні, однак це не завадило їм обмінятися фразами.

Як розповів Мельниченко у коментарі "Українській правді", у середу він спробував пройти на зустріч Литвина у вашингтонському Фонді Карнегі.

Однак, за його словами, йому відмовили в акредитації, пославшись на те, що список присутніх визначає посольство України.

"Коли я прийшов безпосередньо до Фонду Карнегі, мені повідомили, що навіть якщо посольство буде не проти, мене все одно не пропустять, бо таке розпорядження Андерса Ослунда", - сказав Мельниченко.

Ослунд є директором російських та євразійських програм Фонду Карнегі.

"Я спустився на ґанок і зачекав на приїзд Литвина. Ослунд тепло з ним привітався. Тоді я звернувся до Ослунда зі словами: "Тепер я бачу, хто не бажає розкриття справи Гонгадзе". Ослунд сильно нервував. І тоді Литвин, рятуючи ситуацію, сказав: "Я бажаю [розкриття справи Гонгадзе]".

Однак, за словами Мельниченка, на конференцію з Литвином він так і не потрапив.

Відповідаючи на питання про акцію протесту в Нью-Йорку під час перебування там Кучми, Мельниченко сказав, що вона успішно відбулася. Свідком антикучмістського виступу став президент Франції Жак Ширак. Подробиці Мельниченко пообіцяв повідомити найближчим часом.powered by lun.ua
Усі новини...