Міліціонери теж хочуть обговорювати реформи Кучми

П'ятниця, 26 вересня 2003, 15:33
Співробітники міліції повинні брати участь у процесі обговорення конституційної реформи в Україні, впевнений міністр внутрішніх справ України Микола Білоконь.

"У державі продовжується реалізація конституційної реформи. Співробітники органів внутрішніх справ повинні брати в цьому процесі особисту участь. Вони є громадянами нашої держави і не позбавлені цього права", - сказав він, виступаючи на розширеній колегії МВС у п'ятницю в Києві.

Говорячи про ставлення міліції до політики, міністр підкреслив, що відповідно до положення про МВС вона "є головним органом у системі виконавчої влади з питань формування і реалізації державної політики у сфері захисту прав і свобод громадян України".

"Підкреслюю - реалізації державної політики. Політична функція МВС і полягає в тому, що воно повинно бути гарантом прав і свобод громадян, їхньої безпеки і законної ділової активності", - сказав міністр.

Білоконь підкреслив, що МВС - це не тільки розшук і затримка злочинця, а підтримка всієї системи забезпечення суспільної безпеки на відповідному рівні.

Міністр відзначив, що "виконуючи свої службові обов'язки, працівники міліції незалежні від впливу будь-яких політичних і громадських об'єднань". Він нагадав, що за законом у МВС не допускається діяльність політичних партій, рухів і громадських об'єднань.

"Наш обов'язок виконувати ті завдання, які визначені законодавством нашої держави і президентом Леонідом Даниловичем Кучмою", - сказав глава МВС.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua