Кучма забув повідомити американцям, що послав 1800 миротворців до Іраку?

П'ятниця, 10 жовтня 2003, 15:38
Участі українських підприємців у відбудові повоєнного Іраку заважає слабка проінформованість американського суспільства про діяльність українських миротворців та компаній в Іраку.

Таку думку висловили представники американського бізнесу на зустрічах з президентом УСПП Анатолієм Кінахом, який перебуває з робочою поїздкою у Вашингтоні (США), повідомили в прес-службі УСПП.

В України є всі шанси взяти участь у відбудові Іраку, отримавши субпідрядні замовлення на відновлення та будівництво нафтомагістралей, доріг та підприємств соціальної інфраструктури цієї країни, вважають керівники компанії "Джеферсон Вотерман Інтернешнл" Чарльз Вотерман і Сем'ю Паскинсон.

Вони погодилися з президентом Українського союзу промисловців у необхідності встановлення прямих контактів між американськими та українськими бізнесменами, особливо з тими, які працюють в Іраку. Становлення та впровадження саме таких механізмів співпраці, на їхню думку, суттєво прискорить діяльність таких організацій як УСПП та "Джеферсон Вотерман Інтернешнл".

УНІАН

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування