Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

ЯНУКОВИЧ ТАКОЖ УТІК ІЗ КРАЇНИ. ЩОБ НЕ ВІДПОВІДАТИ ЗА ТУЗЛУ?

Понеділок, 20 жовтня 2003, 15:53
Прем'єр-міністр України Віктор Янукович у середу відправиться з триденним візитом у республіки Балтії і відвідає Естонію й Латвію.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Кабінету міністрів України, у середу після прибуття в Таллін голова українського уряду зустрінеться з президентом Естонії Арнольдом Рюйтелем та прем'єр-міністром Юханом Партсом.

У той же день Янукович відвідає Таллінський технічний університет і зустрінеться з викладачами й студентами, членами вченої ради. Крім того, прем'єр-міністр планує побувати в Українському культурному центрі, в українській греко-католицькій церкві і зустрітися з представниками української громадськості. Завершить цей день візиту зустріч із головою Національного олімпійського комітету Естонії Березнем Сііманом.

У четвер прем'єр-міністр України проведе зустрічі з міністром закордонних справ Естонії Кристійною Оюланд, спікером Рийгікогу Ене Ергмою. Ввечері в четвер українська делегація прибуде в Ригу.

Відповідно до програми візиту, у п'ятницю відбудуться зустрічі Януковича з його латвійським колегою Ейнарсом Репше та з головою Сейму Латвії Інгрідою Удре.

Зустріч глави українського уряду з президентом Латвії Вайрой Вике-Фрайберга пройде в Ризькому замку після відвідування Януковичем української середньої школи в Ризі й монумента Свободи.

Ввечері в п'ятницю прем'єр-міністр прогуляється старою Ригою і послухає короткий концерт органної музики в Домському соборі, після чого українська делегація повернеться в Київ.

Як відомо, у понеділок президент України Кучма також залишив країну, відбувши з 11-денним візитом у країни Латинської Америки. Таким чином, на момент ескалації конфлікту навколо острова Тузла Україна залишиться без вищого керівництва.

Читайте також:

ДО УКРАЇНИ ДАМБІ ЗАЛИШИЛОСЯ 400 МЕТРІВ


Кучма зникне – саме коли Росія вторгнеться на територію України


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування