ВОЛОШИН ПОЖАРТУВАВ, ЩО СКИНЕ БОМБУ НА ТУЗЛУ

Середа, 22 жовтня 2003, 11:02
Високопосадове джерело в адміністрації президента Росії підтвердило факт проведення брифінгу в Кремлі, де голова адміністрації президента РФ Олександр Волошин нібито погрожував скинути на острів Тузла бомбу.

Про це повідомляє в середу російська газета "Комерсант".

"Однак при цьому він відзначив, що ні відео-, ні аудіозаписи зустрічі не проводилися. А тому за точність цитати, приведеної київською газетою, ручатися не можна", - пише газета.

"На всякий випадок джерело додало, що українські журналісти, напевно, страждають на відсутність почуття гумору. Тобто, якщо пан Волошин і вимовляв подібні слова, то тільки як беззлобний жарт", - пише "Комерсант".

У прес-службі президента РФ газеті офіційно заявили, що українського журналіста Дмитра Столько, прізвище якого було підписане під матеріалом на цю тему в газеті "Столичні новини", не було не тільки на згаданому закритому брифінгу, але і взагалі в Москві.

"Однак відповідальний секретар видавничого дому "Столичні новини" Тетяна Воронова підтвердила достовірність цитати пана Волошина.

За її словами, сам матеріал дійсно писався київським автором, але на основі інформації, отриманої з Москви, і спеціальний кореспондент "Столичні новини" реально був присутній на брифінгу в Кремлі. Ім'я і прізвище цього кореспондента пані Воронова назвати відмовилася", - повідомляє "Комерсант".

Як повідомлялося, у вівторок київська газета "Столичні новини" опублікувала матеріал про "закритий брифінг для українських журналістів у Кремлі".

Голова адміністрації Володимира Путіна, відповідно до інформації газети, сказав: "Ніколи Росія не залишить Україні Керченську протоку. Досить того, що Крим сьогодні український, і ми ледве заспокоїли людей з цього приводу. Досить знущатися з нас. Якщо потрібно, ми зробимо все можливе і неможливе, щоб відстояти свою позицію. Якщо потрібно, ми скинемо туди бомбу".

Читайте також:

ГЛАВА АДМІНІСТРАЦІЇ ПУТІНА ОБІЦЯЄ СКИНУТИ НА ТУЗЛУ БОМБУ

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування