Ющенка в Харкові зустріли "темником" та звинуватили в аграрній кризі

Понеділок, 27 жовтня 2003, 12:06
Перед початком форуму "Нашої України", який пройшов у неділю у Харкові, поширювалися антиющенківські листи.

У конвертах, які вкидали у скриньки харків'ян, була листівка під назвою "Смертельное оружие для Украины. Рекламная версия 2004 года". В ній, зокрема, піднімалася "американська тема", яку активно поширювали на минулих парламентських виборах.

Про поширення листівок повідомив місцевий Максим Ковалик, який о 7.45, у вихідний день побачив у під’їзді будинку поштарку, яка розкидала у скриньки іменні листи. За словами Ковалика, більшість місцевих жителів не передплачують газет, тому поштарів можна побачити лише раз на місяць - коли громадянам виплачують пенсії.

Представникам "Нашої України" також стало відомо, що в Харкові розповсюджувалася й інша листівка, у якій лідера "Нашої України" звинувачували у цьогорічній аграрній кризі та підвищенні цін на хліб.

Як стало відомо народним депутатам України, напередодні поїздки Віктора Ющенка в Харків керівники засобів масової інформації області отримали з Києва темники для використання на прес-конференції лідера "Нашої України".

Цей документ містить 10 запитань до Віктора Ющенка, чотири з яких дослівно були озвучені на прес-конференції для харківських журналістів. Вони стосувалися представників парламентської фракції "Наша Україна", оточення Віктора Ющенка, представників ділових кіл, причин підвищення цін на хліб тощо.

Також, повідомляє прес-служба блоку, було відмінено ефір Віктора Ющенка на обласному радіо і телебаченні начебто через те, що працівники Харківської обласної держтелерадіокомпанії оголосили безстроковий страйк через начебто відключення їхнього приміщення від водо- та енергопостачання.

Водночас керівництво ХОДТРК не змогло надати протокол зборів колективу, на якому було ухвалене рішення про страйк із відповідними підписами, а лише показали чернетку документа.

Голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, коментуючи оголошення страйку працівниками Харківської обласної державної телерадіокомпанії через погрози місцевої влади припинити теплопостачання, заявив, що його дуже хвилює питання боргу ХОДТРК.

"У мене теж душа болить за цей борг, він дуже великий і давній", - зазначив парламентарій. Водночас він схиляється до думки, що страйк працівників ХОДТРК не випадково почався саме перед приїздом у Харків Віктора Ющенка.

Водночас він закликав журналістів не ставати заручниками політичних ігор. За його словами, важко зрозуміти, коли страйки розпочинають до конкретної дати чи під певну подію.

На думку народного депутата, Харківська обласна державна телерадіокомпанія після завершення страйку має згадати про закон про статус народного депутата і надати ефір лідеру найбільшої парламентської фракції. "Нам не хотілося б, щоб ХОДРК стала порушником закону", – зауважив народний депутат.


Читайте також:

Ющенку замінували літак, а він готовий захищати оригінального Пушкіна

На зустріч з Ющенком прийшли СДПУ(О), донецькі і "перевертні"powered by lun.ua