Інструкції АП щодо запобігання проведенню форумів "Нашої України" у регіонах

П'ятниця, 31 жовтня 2003, 15:47
Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко заявив на зустрічі з губернатором Донецької області, на якій були присутні журналісти, що по обласних адміністраціях розіслано інструкції щодо запобігання проведенню форумів "Нашої України" у регіонах.

За його словами, цей документ направлений з адміністрації президента за підписом першого заступника голови АП Загороднього.

"Українській правді" вдалося отримати текст цього циркуляру, який наводиться нижче:


Головам Обласних державних адміністрацій.

З метою подальшої мінімізації громадсько-політичного резонансу форуму демократичних сил, що проводиться блоком "Наша Україна", вважаємо за доцільне:

1. За два тижні до проведення форуму утворити оперативний штаб на чолі з заступником голови обласної державної адміністрації для збору інформації про дії організаторів форуму та розробки конкретного плану протидії.

2. Здійснити заходи для отримання оперативної інформації від учасників або осіб, причетних до організації форуму.

3. Провести роботу з недопущення помпезності зустрічі лідера блоку Ющенка та осіб, які його супроводжують.

4. Не допустити активної участі у заходах форуму відомих в області політичних та громадських діячів (мерів міст, голів рад, керівників підприємств, установ, організацій, науковців, викладачів вищих навчальних закладів, діячів культури).

5. При визначенні місця проведення заходу перевагу надавати приміщенням з меншою кількістю місць та таким, що знаходяться далеко від центру міста.

6. Підготувати групу "статистів" для зайняття якомога більшої кількості місць у залі.

7. Забезпечити наявність на форумі групи критично налаштованих до блоку делегатів. З цією метою:

а) сформувати групу з числа активних громадян – противників Ющенка та його блоку, критично налаштованих журналістів (перевагу надавати особам похилого віку, жінкам, науковцям);

б) підготувати запитання, які будуть ставитися під час проведення форуму особисто Ющенку (орієнтовний перелік додається), провести відповідний інструктаж осіб, які будуть їх задавати;

в) провести необхідну роботу щодо забезпечення присутності цих осіб на форумі.

8. З метою забезпечення оперативного інформування про перебіг подій навколо форумів визначити відповідальних за підтримання зв’язку та оперативну передачу інформації до оперативного штабу.

9. Підготувати технічні засоби для оперативної (протягом 1-2 годин) передачі повідомлень безпосередньо з місць, де відбуваються заходи, у факсимільному і телефонному режимах. Інформацію подавати у текстовій формі з таких питань:

- місце проведення зустрічі;

- кількість та склад (віковий, професійний, партійний) присутніх;

- участь у заходах відомих в області політичних та громадських діячів (мерів міст, голів рад, керівників підприємств, установ та організацій, науковців, викладачів вищих учбових закладів, діячів культури);

- наявність народних депутатів та їхні дії;

- зміст заяв організаторів та учасників форуму;

- реакція публіки та журналістів;

- зміст запитань до організаторів;

- реакція та зміст відповідей на запитання;

- плани організаторів щодо подальших дій;

- особливості проведення заходів;

- зразки друкованих матеріалів, які розповсюджувалися організаторами напередодні проходів заходів.Додаток:

Орієнтовний перелік запитань, МБ №885. №, на двох аркушах. Таємно.Підпис: перший заступник голови адміністрації О.Загородній

(наданий УП текст документу був відсканований, тому ініціали Загороднього пропечатано як О. замість Ю. - ім'я Загороднього Юрій)

Внизу аркуша реквізити: 252220, Київ, вул. Банкова, 11. 291-53-33.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування