США засмутилися через події навколо форуму Ющенка в Сумах

Понеділок, 10 листопада 2003, 13:22
Посол США в Україні Джон Гербст негативно розцінює перешкоди, які чинилися блоку "Наша Україна" під час проведення Форуму демократичних сил у Сумах.

В інтерв'ю журналістам у понеділок у Києві він відзначив, що поки не має повної інформації про події в цьому місті. "Але те, що я почув - це варто співчуття", - сказав він у кулуарах другого форуму журналістів "За вибори без цензури", передає Інтерфакс-Україна.

(Посол відповідав російською, в зв'язку з чим неправильно зрозуміли його слова. Він сказав: "Події у Донецьку - це справжній жаль".)

Відповідаючи на питання, чи буде світове співтовариство якимсь чином реагувати на події в Сумах, посол відзначив, що якщо повна інформація про них виявиться подібною до подій у Донецьку, то світове співтовариство відреагує відповідним чином.

Як повідомлялося, 31 жовтня в Донецьку було зірвано з'їзд блоку "Наша Україна". Трійка ЄС і ряд посольств виступили з заявами, що засуджують ці події.

У неділю в Сумах відбувся форум "Нашої України", при підготовці і проведенні якого блоку чинили ряд перешкод. Після закінчення форуму міліція затримала понад 20 порушників громадського порядку.

Читайте також:

ПРОТИ ЮЩЕНКА В СУМАХ ЗАСТОСУВАЛИ ПЕТАРДИ

Ющенку намагалися перешкодити, проколовши колеса

У Сумах проти Ющенка виставлять студентів і закриють ефір

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ СТАВ НА ЗАХИСТ ЮЩЕНКА

Події в Донецьку закривають Україні двері до НАТО, сказав Гербст Януковичу

Німеччина реагує на війну, оголошену Ющенку в Донецьку

США РОЗЧАРОВАНІ ВІЙНОЮ ПРОТИ ЮЩЕНКА В ДОНЕЦЬКУpowered by lun.ua