Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

П`яні Ющенко, Червоненко і Катеринчук вчинили дебош у КПУ

Понеділок, 10 листопада 2003, 18:48
МВС виступає із спростуванням заяви представників "Нашої України" щодо подій у Сумському міському комітеті Компартії у суботу ввечері.

Центр громадських зв'язків МВС поширив заяву, що 8 листопада о 18.30 до міліції Сум надійшло повідомлення "про хуліганські прояви з боку групи осіб, які увірвалися в приміщення міського осередку Компартії України".

"На місце події негайно прибули працівники міліції, які пересвідчилися в тому, що в офісі КПУ дійсно перебувають четверо невідомих, які поводять себе зухвало по відношенню до присутніх і провокують конфлікт", - йдеться у заяві МВС.

"За свідченнями представників Компартії, а також співробітників міліції, що прибули на виклик, троє незнайомців представилися як народні депутати України. Це були Петро Ющенко, Євген Червоненко і Микола Катеринчук. Саме від них, за твердженням господарів офісу КПУ і чергового наряду міліції, відчувався запах спиртного".

Прес-служба МВС зазначає, що "працівники міліції вжили необхідних заходів, аби розрядити конфліктну ситуацію, по відношенню до обох сторін вони поводилися коректно і відповідно до чинного законодавства".

Водночас версія подій у викладі "Нашою Україною" була зовсім іншою. Прес-служба блоку Ющенка в суботу заявила, що в сумському міськкомі Компартії виготовлялися "плакати антиконституційного змісту".

За словами члена фракції Євгена Червоненка, ряд депутатів прибув до офісу КПУ, де група людей виготовляла плакати з надписами "Ющенко – нацист", "Ющенко - не наша Україна", "Ющенко отправил украинских солдат в Ирак", " Ющенко – ставленик США", "Ющенко позбавив ветеранів пільг" та інші.

Керував процесом перший секретар міськкому КПУ Федянкін. "Всі, хто виготовляє плакати – у стані алкогольного сп’яніння", - зазначив Червоненко. "Все, що тут відбувається, ми зафіксували на відеокамери".

За повідомленням прес-служби, прибула міліція склала акт щодо цих подій і отримала пояснення чотирьох людей, які займалися виготовленням плакатів. Вони визнали у поясненнях, що виготовляли плакати і були в стані сп'яніння.

Читайте також:

У Сумах п`яні комуністи готували плакати проти Ющенка


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
15:49
відеоРосійська фехтувальниця розродилася триповерховим матом після відмови українки від рукостискання
15:46
На Донеччині російські окупанти обезголовили бійця ЗСУ
15:43
Костіна викликали до Ради через розслідування щодо майна його заступника Вербицького
15:41
Скандал у Спілці письменників: з неї виходять через гомофобну позицію керівництва
15:34
ЗМІ: Італія планує передати Києву ракети Storm Shadow
15:25
Видатки бюджету на борг України перевищили витрати на техніку та озброєння для ЗСУ
15:21
оновленоМОУ: QR-код військово-облікового документу вже завантажили 200 тисяч українців
15:20
фото, (оновлено)У Шевченківському районі Києва стріляли в казахського опозиціонера: нападника шукають
15:16
Лубінець: За даними ООН, випадки вбивств і каліцтва дітей на територіях бойових дій зросла на 35%
15:10
баскетболМедведенко — про чемпіонство Михайлюка: Кайфуй від моменту, але не забувай про Україну
Усі новини...
Реклама: