25.06

Банківський форум

Кучма сказав, що Піскун обдурював, оголошуючи у розшук убивць Гонгадзе

Середа, 12 листопада 2003, 14:06
Президент Леонід Кучма заявляє, що генпрокурора Піскуна звільнено за безпідставне створення іміджу.

"Повинно бути більше справ і менше слів. У нас багато політиків страждає на нєдєржаніє. Це величезна хвороба", - сказав Кучма на прес-конференції у Києві, коли його запитали про зв'язок між звільненням Піскуна і арештом керівника "наружки" МВС Пукача.

"У мене таке враження, що Станіслав [Піскун] сам особисто до корня справ не доходив, не докопувався, а вірив доповідям, які відбувалися в його кабінеті. А мене завжди навчали: ізучай матєріальную часть", - зазначив Кучма, при цьому переплутавши ім'я Піскуна, якого звати Святослав.

"Скільки було заяв по Гонгадзе?!", - обурився Кучма. Він згадав, що Піскун під час поїздки до Бішкеку заявив, що є два підозрюваних у вбивстві Георгія Гонгадзе, прізвища яких відомі, і вони в розшуку.

"У мене через день – я не просив – з'явилася доповідна записка від Радченка [екс-керівник СБУ], що ніяких звернень від прокуратури на розшук якихось осіб міліція і СБУ не мають", - додав Кучма.

"Не треба робити імідж на тому, на чому не можна робити", - сказав Кучма.

Ще однією причиною звільнення він назвав те, що "Піскун ніколи не був прокурором". На репліку журналістів, навіщо він його призначав, Кучма зазначив: "Спасібо за відповідь".

На думку президента, Україні потрібен генпрокурор, "щось середнє між Потебеньком, який не любив зустрічатися з пресою, і цим, який любив поговорити".

Характеризуючи кандидатуру Геннадія Васильєва, Кучма сказав, що це "професійна людина". "Консультації показали, що він кандидатура проходяща".

"Українська Правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: