25.06

Банківський форум

На місці проведення форуму "Нашої України" в Луцьку влаштували виставку автобусів

П'ятниця, 14 листопада 2003, 14:25
У п’ятницю зранку на Театральному майдані Луцька, де 15 листопада повинен відбутися форум "Нашої України", розташувалася велика кількість автобусів.

Про це повідомив заступник керівника представництва "Нашої України" в Волинській області Богдан Шиба, передає прес-служба блоку.

"Ці автобуси приїхали на центральну площу Луцька нібито для проведення якоїсь виставки, однак ми маємо сумніви щодо правдивості цих пояснень, оскільки майдан є пішохідною зоною – він не призначений ані для проїзду транспорту, ані, тим більше, для автостоянки", – зазначив Шиба.

Заступник керівника представництва "Нашої України" в Волинській області також повідомив, що за інформацією, яка постійно надходить від громадян, районні адміністрації готують "делегації" державних службовців, яких звезуть в Луцьк і примушуватимуть вигукувати гасла проти Віктора Ющенка.

"Подібну тактику держадміністрації вже застосовували, організовуючи групу підтримки під будівлею обласної ради, коли там відбувався мітинг протесту проти підвищення цін на хліб. За цим самим сценарієм вони, напевно, спробують діяти завтра, вивівши людей на "суботник", - відзначив представник "Нашої України", додавши, що "це не перешкодить проведенню форуму і лише переконає людей у ставленні до чинної влади".

Шиба також повідомив, що влада не дозволяє замовити автобуси для проїзду учасників форуму демократичних сил з районів Волинської області в обласний центр.

"Державні автотранспортні підприємства категорично відмовилися підписувати угоди з регіональними осередками партій, а приватними підприємствами "займається" Державтоінспекція, яка, очевидно, буде зупиняти автобуси і шукатиме будь-який привід, щоб висаджувати людей і не допустити організованого проїзду учасників форуму", - заявив Шиба.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування