Ющенко вдячний "Русскому блоку" та попередив Симоненка

Неділя, 16 листопада 2003, 14:54
Форум "Нашої України" у Сімферополі проходить у спокійній обстановці. Перед початком Віктор Ющенко виступив на мітингу, де зібралися представники партії "Нашої України" та антиющенківських сил.

Виступаючи російською мовою, Ющенко закликав представників різних політичних течій до діалогу, після чого відкрив форум у Палаці культури профспілок.

Всі місця в залі зайняті. Люди стоять у проходах. Участь у зібранні бере близько 750 осіб.

"Я вдячний колегам, починаючи від "Русского блоку" і закінчуючи політичними силами пропрезидентської більшості, за толерантне ставлення", - сказав Ющенко на прес–конференції у Сімферополі.

"Ситуація у Криму набагато коректніша і гармонійніша, ніж це уявляється у Києві", - зазначив лідер "Нашої України".

Ющенко сказав, що зустрівся з депутатами кримського парламенту і запропонував створити робочу групу для вирішення питань актуальних у Автономній республіці.

"Давайте почнемо спілкуватися напряму, а не через канал "Інтер" чи директиви Медведчука", - зазначив Ющенко на прес-конференції.

Ющенко запевнив, що "Наша Україна" і жодна партія блоку "не є антиросійською силою".

У неділю перед проведенням форуму "Нашої України" на площі Леніна відбувся мітинг на підтримку політреформи. За словами очевидців, на цьому мітингу не було антиющенківських гасел, однак його учасників закликали пройти до ПК профспілок і пікетувати форум "Нашої України".

Коментуючи тему політреформи на прес-конференції, Ющенко зазначив, що застеріг Симоненка щодо участі у ній.

"Я сказав: Петро Миколайович, ви сіли грати в карти з політичними шулерами. Їх мета – не зміна політичної системи, а збереження себе при владі. Ви сподіваєтеся, що вам випаде козирний туз? Дарма! Бо перед роздачею всі тузи, в тому числі й козирний, вони сховали в свої рукави. Хочете, щоб вас обдурили – вірте їм", - процитував Ющенко свої слова до Симоненка.

"Українська правда", Сімферополь

powered by lun.ua