Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

МІЖНАРОДНА ФЕДЕРАЦІЯ ЖУРНАЛІСТІВ ПРОВЕДЕ РОЗСЛІДУВАННЯ СПРАВИ ГОНГАДЗЕ

Понеділок, 17 листопада 2003, 18:57
Міжнародна федерація журналістів проведе незалежне розслідування аспектів справи Георгія Гонгадзе. Про це ідеться у повідомленні організації, поширеному в понеділок.

"Після трьох років розчарування та безуспішних спроб домогтися результату час підбити певний підсумок. Ми не повинні дозволяти з плином часу применшувати необхідність переконливих відповідей і потребу притягнути убивць Гонгадзе та замовників злочину до суду", - заявив генсек Міжнародної федерації журналістів (IFJ) Айден Вайт на підготовчій зустрічі робочої комісії у цій справі.

Робоча комісія буде перевіряти "очевидні юридичні і судові невдачі" у справі Гонгадзе та реакцію інституцій і громадянського суспільства, зазначається у прес-релізі IFJ.

Місія прибуде до Києва на початку наступного року. Кінцевою метою буде доповідь у середині 2004 року, що "стане прецедентом для свободи преси в Україні та оточуючому її регіоні", повідомляє IFJ.

Комісія з розслідування складатиметься з Роберта Шоу (представник IFJ), Саймоа Пірані (представник Національної спілки журналістів Великобританії та Ірландії) та Алли Лазаревої (представник українського Інституту масової інформації).

Комісія також долучатиме до своєї роботи експертів та дослідників.

Комісія має намір звернутися з проханням про зустріч до генпрокурора України, парламентаріїв, Ради Європи, Держдепартаменту США, ряду міжнародних організацій, родини Георгія Гонгадзе, Леоніда Кучми, Володимира Литвина, Юрія Кравченка, Миколи Мельниченка.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування