Міноборони захищається від Симоненка, який підозрює Марчука по справі Гонгадзе

Вівторок, 18 листопада 2003, 15:38
Заяви Петра Симоненка про те, що Євген Марчук має інформацію про вбивць Георгія Гонгадзе, не відповідають дійсності. Про це йдеться у заяві Міністерства оборони, яке очолює Марчук, поширеній у вівторок.

"Військове відомство розцінює заяву комуніста Симоненка не інакше, як акцію, яка переслідує мету дискредитувати міністра оборони України Євгена Марчука", - зазначається у ній.

Як відомо, на мітингу 7 листопада Симоненко заявив, що "Марчук знає, хто був замовником і вбивцею Георгія Гонгадзе".

Прес-служба Міноборони заявляє також, що Марчуку по справі Георгія Гонгадзе відомо "лише те, що стало загальновідомим для всього суспільства за три роки розслідування вбивства журналіста".

"Припущення такого роду не можуть не завдавати шкоди проведенню слідства, в кінцевому результаті якого Євген Марчук, як людина і член уряду, зацікавлений не менше, ніж пан Симоненко", - ідеться у заяві.

"Якщо Симоненку відомі якісь таємниці, що мають надзвичайне значення для розкриття справи Гонгадзе, як це слідує із заяви, було б більш порядно, як справжньому комуністу, в законний спосіб проінформувати відповідні інституції, включаючи європейські", - ідеться у заяві прес-служби Міністерства оборони.

Читайте також:

КПУ вимагає від Марчука правди про вбивство Гонгадзе, а Томенко – захисту Пукача і Кисіля

powered by lun.ua