СДПУ(О) понаводили в Закарпатську владу кримінальних авторитетів

Четвер, 20 листопада 2003, 15:23
Голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак призначає в свою адміністрацію кримінальних авторитетів.

Про це йдеться у відкритому листі на ім’я президента України народного депутата Віктора Балоги, повідомляє прес-служба "Нашої України".

"Минуло більше року відтоді, як головою Закарпатської обласної державної адміністрації було призначено лідера крайової організації СДПУ(O) Івана Різака. Однак дане призначення аж ніяк не сприяє покращенню соціально-економічному розвитку регіону.

Все більше в своїй роботі, не маючи інших вагомих аргументів, губернатор спирається на кримінальні елементи. Все це яскраво проявилось до і під час проведення виборів міського голови Мукачевого", - зазначив Балога.

"Ще напередодні червневих виборів у місті сталося кілька резонансних злочинів, пов’язаних з виборами. Однак жоден із них досі так і не розкрито. Під час же проведення самих виборів зі всієї області в місто над Латорицею з'їхались злочинці, які вчиняли протизаконні дії", - говориться в листі.

За словами Балоги, вони блокували виборчі дільниці з метою недопущення можливості вивезення бюлетенів у територіальну виборчу комісію, мінували виборчі дільниці, вчиняли сутички із громадянами, насамперед спостерігачами, журналістами, блокували під’їзди до міської ради, вривались у приміщення виборчих дільниць тощо.

"І все це відбувалося на очах правоохоронних органів, які зайняли споглядальницьку позицію. Мимоволі складалося враження, що за правоохоронними органами та криміналітетом стоїть інша структура, яка й координує їх діяльність", - йдеться у листі.

"Останні кадрові призначення голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Різака та активна співпраця останнього з деякими фігурантами мукачівських подій дещо пролили світло. Так, радником голови ОДА став такий собі пан Іван Чубірко – колишня права рука кримінального "авторитета" на прізвисько "Кобила".

Донедавна начальником управління з підприємництва ОДА був Олег Іщенко, більш відомий у народі та в міліцейських колах під прізвиськом "Кіфля", який ще зовсім недавно їздив на "заробітки" з луганською "бригадою".

І ось чергове призначення - керівником футбольного клубу "Закарпаття" призначено Пауля Володимира Дьордьовича на прізвисько "Чалий", який 30.03.1995 року був засуджений Свалявським районним судом за ст. 144 ч. 2 Кримінального кодексу України (рекет) на один рік позбавлення волі у ВТК посиленого режиму з конфіскацією майна", - зазначив Балога.

Він вважає, що "така кадрова політика голови Закарпатської облдержадміністрації, лідера об’єднаних соціал-демократів Івана Різака є свідченням аморальності нинішньої обласної влади і веде до дестабілізації соціально-політичної ситуації в краї", і просить Кучму вжити необхідних заходів, щоб відновити в Закарпатті шану та повагу до законів держави, захистити конституційні права простого громадянина.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування