ЮЩЕНКО ВИМАГАЄ ВІДСТАВКИ ЯНУКОВИЧА І АЗАРОВА

Середа, 26 листопада 2003, 11:22
Фракція "Наша Україна" вимагає відставки прем’єр-міністра України Віктора Януковича і міністра фінансів Миколи Азарова.

Про це йдеться в заяві фракції, підписаній Віктором Ющенком, повідомляє прес-служба "Нашої України".

"25 листопада 2004 року залишиться у нашій пам’яті як спогад про велику зраду. Пропрезидентська більшість у парламенті під диктовку уряду прийняла закон про зменшення рівня мінімальної заробітної плати з 237 до 205 гривень", - говориться в заяві.

Фракція відзначає, що "жоден з тих 235 членів пропрезидентської більшості, які натиснули кнопки під час сумнозвісного голосування, не знає, що значить жити на 205 гривень, і не має уявлення про те, що таке нужда".

"Незабаром більшість так само одностайно проголосує за урядовий бюджет на 2004 рік, який є за своєю суттю антинародним. У ньому уряд на 600 мільйонів гривень зменшує Пенсійний фонд, тоді як виділяє 100 мільйонів на новий палац для президента, і стільки ж – на санаторно-лікувальні витрати влади. Тобто забирають у і без того бідних, а віддають – і без того багатим", - йдеться у заяві.

"Наша Україна" наголошує, що "робила все, що в її силах, парламентськими методами, однак, антинародна змова пропрезидентської більшості та уряду відбулася: зарплату знижено".

"Сьогодні ми прийняли рішення звернутися до людей з проханням скористатися своїм конституційним правом – вийти на мітинг протесту перед Верховною Радою та Кабінетом міністрів, що відбудеться о 10 годині 27 листопада 2004 року, і сказати: Ні – підвищенню цін! Ні – зменшенню зарплат! Януковича і Азарова – у відставку!", - йдеться в заяві "Нашої України".

Читайте також:

Кучмісти урізали мінімальну зарплату

У відповідь на критику Янукович радить Ющенку подивитися на себе

powered by lun.ua