В Мелітополі загинув журналіст. Можливо, за оприлюднення правди про діяльність влади

Вівторок, 16 грудня 2003, 11:06
Загинув заступник головного редактора мелітопольської газети "Кур’єр", журналіст інтернет-видання Vlasti.net, голова Незалежної регіональної спілки журналістів Володимир Караченцев.

Як повідомляє "Львівська газета", 14 грудня його знайшли повішеним удома. Як зазначив виданню головний редактор "Кур’єра" Ігор Єнін, судово-медична експертиза встановила: "Причиною смерті стала механічна асфіксія в результаті повішення". Слідчі схильні вважати смерть журналіста нещасним випадком.

"Володимира знайшли повішеним на ручці холодильника, нібито слідів боротьби немає. Знайшла його колишня дружина. Нам вона сказала, що він не міг повіситися. А міліція заявляє, що вона їм сказала, що міг", – повідомив Ігор Єнін. Він також вважає дивною залякану поведінку міліціонерів.

Мелітопольські журналісти мають намір провести власне розслідування. "Нам не зрозуміло, як доросла людина, кадровий офіцер міг опинитися повішеним на ручці холодильника", – відзначив головний редактор "Кур’єра".

Як повідомляє "Львівська газета", останнім часом Єнін із покійним працював над кількома резонансними темами. Зокрема, щодо корупції серед найвищих посадових осіб Мелітополя, продажу міським головою за безцінь державної власності, банкрутства заводу "Старт" та ін.

"Мене 10 місяців тому побили – кримінальна справа під сукном, – зазначив Ігор Єнін. Він також додав, що Караченцеву неодноразово погрожували по телефону. Метою вбивства може бути припинення оприлюднення правди про діяльність влади, вважає Єнін.

powered by lun.ua