Порошенко пробився до Кучми і розказав все, що думає

Понеділок, 22 грудня 2003, 12:45

У суботу, 20 грудня, відбулась зустріч президента України Леоніда Кучми та голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету, уповноваженого представника фракції "Наша Україна" Петра Порошенка.

Президента України було поінформовано про позицію Комітету ВР з питань бюджету щодо стану виконання державного бюджету України на 2003 рік, повідомляє прес-служба Порошенка.

Кучма і Порошенко обговорили пропозиції щодо внесення змін до державного бюджету України на 2004 рік, що стосуються оподаткування ліків, будівництва житла, сільського господарства тощо.

Було наголошено на необхідності внесення змін до низки законодавчих актів.

Також предметом обговорення стала поточна політична ситуація в країні, зокрема перспективи реалізації політичної реформи.

Як відомо, представниками більшості та комуністами неодноразово порушувалося питання зміни керівництва бюджетного комітету.

Востаннє про це заявляв представник СДПУ(о) Нестор Шуфрич. При цьому Шуфрич зазначав, що визначальним для відкликання Порошенка буде не рішення комітету, а голосування у сесійній залі.

У той же час, за словами Порошенка, 10 грудня комітет не підтримав його зняття з посади голови комітету.

Порошенко висловив переконання, що більшість буде постійно повертатися до висловлення недовіри, бо він як голова комітету є незручним для них".

Читайте також:

СДПУ(О) усе одно обіцяє звільнити Порошенка до кінця сесії

powered by lun.ua