Литвин "прожужжав" всі вуха главі федеральних зборів Росії українською політреформою

Понеділок, 22 грудня 2003, 14:46
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин і голова Ради Федеральних Зборів Російської Федерації Сергій Миронов заявляють про необхідність підписати нову угоду про співпрацю між українським парламентом і Радою Федерації.


Про це Литвин і Миронов повідомили в інтерв’ю журналістам по завершенні зустрічі в Москві в понеділок, 22 грудня 2003 року, говориться в повідомленні інформуправління апарату Верховної Ради.

"Ми дійшли висновку щодо необхідності виходити на якісно новий рівень співпраці і готувати нову угоду про співпрацю", - сказав Литвин, зазначивши, що з такою ініціативою виступив Миронов.

За його словами, зараз робоча група з російської сторони працює над текстом цього документу. Голова Верховної Ради повідомив, що невдовзі свої пропозиції надасть українська сторона.

Литвин висловив сподівання, що угода буде підписана на початку наступного року, і повідомив, що він запросив Миронова відвідати Україну з офіційним візитом.

За словами голови Верхової Ради України, під час зустрічі обговорювались питання двосторонньої торговельно-економічної співпраці. Сторони, також зазначив Литвин, обмінялись думками стосовно всіх аспектів двосторонніх відносин.

Литвин також повідомив, що сторони домовились про необхідність "не тільки поглибити нашу співпрацю на міжпарламентському рівні, але і забезпечити вищий рівень координації наших зусиль у міжнародних організаціях та форумах задля забезпечення підтримки один одного і в разі потреби виступити єдиним фронтом.

Литвин також висловив думку, що проблеми, які існують у наших двосторонніх відносинах, будуть розв’язані. Зокрема Литвин сподівається, що проблема острова Тузла буде вирішена в інтересах наших країн із дотриманням відповідних міжнародних норм і стандартів.

У свою чергу, Миронов також переконаний, що проблема острова Тузла буде врегульована. "Для цього є всі підстави", - сказав він.

Він висловив сподівання, що парламенти обох країн синхронізують ратифікацію Договору про державний кордон .

За його словами, під час зустрічі також обговорювались питання, які стосуються прикордонного і "прямого міжрегіонального" співробітництва.

Миронов висловив вдячність Литвину за "надзвичайно детальну й відверту розповідь" про хід конституційної реформи в Україні.powered by lun.ua