Суркіс не пустить "балабола" Томенка на базу в Закарпатті

Понеділок, 29 грудня 2003, 14:11
Президент футбольного клуба "Динамо" Ігор Суркіс "нізащо" не запросить Миколу Томенка на базу клуба в Закарпатті.

"Об'єкт перебуває на балансі "Динамо", і хто там буде відпочивати - вирішувати мені, президенту клуба. Чи буде це наш колишній віце-президент Віктор Медведчук із дружиною, якому навіщось приписують власність цього об'єкта, або хтось інший - це моя справа", - сказав Суркіс в інтерв'ю газеті "Команда".

"А от пана Томенка, якому не дає спокою це будівництво, не запрошу нізащо. Нехай покаже хоч одне дерево, посаджене ним за час незалежності України. "Динамо" ж для країни, на відміну від цього балабола, дещо зробило", - додав він.

Суркіс пояснив, що база задумана для відпочинку футболістів і працівників клубу, для офіційних прийомів. Він також висловив готовність надати документи, що підтверджують законність будівництва.

"Ми на законних підставах одержали дозвіл на будівництво, і мене, зізнатися, дивує галас, піднятий навколо цього. Якщо хтось хоче перевірити законність зведення цього об'єкта, ми готові надати документи", - сказав він.

"Зараз ми провели туди газ, побудували дорогу, засадили вирубані - не нами, прошу відмітити - ділянки лісом. Що, це погано?", - говорить Суркіс.

"Все, що ми будуємо, залишається в Україні, а не за кордоном, і працює на нашу країну. Тому я можу відкрито дивитися в очі будь-якій людині. А якщо хтось на спекулюванні ім'ям "Динамо" хоче нажити собі політичний капітал і заробити імідж борця за справедливість, то в нього це не вийде. Собака гавкає, а караван йде", - сказав Суркіс.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...