Справу Мукачівського міського голови розглядатиме Верховний суд

Вівторок, 30 грудня 2003, 13:27
У вівторок не відбулось засідання Мукачівського міського суду за скаргою міського голови Мукачева Василя Петьовки на дії мукачівських правоохоронців.

Як повідомляє прес-служба Петьовки, Мукачівський міський суд отримав факсове повідомлення з Верховного суду України за підписом заступника голови суду Яреми, який "витребував справу, що призначена до розгляду, до Києва".

"Таким чином до розборок на рівні Мукачева втягнуто ще й Верховний суд України, що, по-перше, суперечить чинному законодавству України, по-друге, чітко видно, що замовником усунення з посади Мукачівського міського голови Василя Петьовки є не хто інший як об'єднані соціал-демократи в особі глави президентської канцелярії Медведчука, - говориться в повідомленні прес-служби.

В той же час, у зв’язку з численними запитами журналістів прес-служба Верховного Суду України повідомляє наступне.

30 грудня 2003 р. в міському суді м. Мукачево Закарпатської області мало розпочатися судове засідання за скаргою Василя Петьовки про визнання неправомірним дій начальника Мукачівського ВДСБЕЗ Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатській області Юрія Чабанюка та пунктів 2, 3 Указу Президента України Леоніда Кучми від 25 грудня 2003р.

Однак, напередодні судового засідання, 29 грудня 2003 р., до Верховного Суду України надійшла заява (передана факсом), підписана Ю. Чабанюком, в якій заявник просить змінити підсудність розгляду цивільної справи в порядку ст. 133 ЦПК України, говориться в повідомленні прес-служби.

З огляду на це заступник голови Верховного Суду України Анатолій Ярема підписав листа на ім’я голови Мукачівського міського суду Закарпатської області, в якому просить "негайно для розгляду питання щодо зміни підсудності зазначену справу направити до Верховного Суду України".

Як відомо, минулої п'ятниці президент своїм указом призначив виконуючим обов'язки мера Мукачева представника СДПУ(О) Опачко, однак у понеділок міськрада відхилила цей указ. В той же день, жителі міста провели мітинг протесту проти призначення мером представника СДПУ(О).

Раніше, в липні представник СДПУ(О) пан Нусер програв на виборах мера Василю Петьовці.

Читайте також:

"Наша Україна" скаржиться в КС і Білоконю на неконституційні дії Кучми і СДПУ(О)

КУЧМА ПРИЗНАЧИВ У МУКАЧЕВОМУ МЕРА-ЕСДЕКА І ДОРУЧИВ РЯБЦЮ І ЛАВРИНОВИЧУ ДОПОМОГТИ ЙОМУ З ВИБОРАМИ


powered by lun.ua