СДПУ(О) закликає Ющенка, Мороза і Тимошенко підключатися до реалізації плану Медведчука

Вівторок, 30 грудня 2003, 16:44
Соціал-демократична партії України (об’єднана) закликає СПУ, "Нашу Україну" та БЮТ підтримати політичну реформу і підключитися до участі в ії реалізації.

Про це йдеться в заяві політбюро СДПУ(О), поширеній у вівторок прес-службою партії.

"Політичний рік в Україні завершився значною подією. Верховна Рада України попередньо схвалила законопроект про внесення змін до Конституції України, який направлений на формування в нашій державі ефективної, політично відповідальної влади", - говориться в заяві.

"На жаль, цей крок супроводжувався не просто крайнім ступенем протистояння у Верховній Раді України, але й нецивілізованими діями опозиційних депутатів, що дискредитували наш парламент перед громадянами України та світовим співтовариством", зазначається в ній.

Лідери СДПУ(О) засуджують поведінку опозиційних сил під час подій у парламенті 23-24 грудня.

В заяві зазначається, що "сьогодні шлях до проведення політичної реформи відкрито. Україна може в 2004 році перейти до такої політичної системи, яка прийнята в більшості європейських країн. Це ї є наш європейський вибір. І ми не маємо сумніву, що Україна йтиме цим шляхом".

Політбюро СДПУ(О) звертається до всіх політичних сил в Україні, зокрема СПУ, "Нашої України" та БЮТ, із закликом включитися в роботу з остаточного впровадження політичної реформи.

"Ми хочемо вірити, що представники опозиції також прагнуть добра Україні, розбудови правової демократичної держави і що розходження між нами мають у порівнянні з цим другорядне значення", - говориться в заяві.

"Ми відкриті до конструктивного обговорення й співпраці у побудові процвітаючої демократичної України", - зазначається в заяві політбюро СДПУ(О).powered by lun.ua