Під Новий рік у Мукачеві на боротьбу з Петьовкою кинуто спецназ

Середа, 31 грудня 2003, 14:38
У середу зранку спецпідрозділи міліції "Беркут" і "Сокіл" в кількості понад сотні правоохоронців увірвались на територію мукачевської фірми "Барва", яку до свого обрання на нинішню посаду очолював міський голова Василь Петьовка.

Не пред’явивши жодного документа, який надавав би право правоохоронцям проводити які-небудь дії, міліцейський спецназ заходився арештовувати всіх, кого застав на території фірми. Відтак кілька десятків чоловік було поміщено в мікроавтобуси і вивезено з території приватного підприємства. За деяким даними, затриманих доставили в міський відділ міліції.

Як повідомляє прес-служба Мукачівського міського голови, в ситуацію наразі втрутились народні депутати України Віктора Балога та Юрій Оробець. Вони, зокрема, з’ясовують зараз у прокуратурі та місцевому суді, хто дав наказ на напад на фірму "Барва".

Крім того, за повідомленням того ж джерела, правоохоронні органи та деякі кримінальні авторитети впродовж уже кількох днів здійснюють поквартирний обхід депутатів міської ради та начальників відділів міськвиконкому.

Мета таких відвідин одна – з допомогою грошей або погроз змусити депутатів пристати на умови соціал-демократів – підтримати члена СДПУ(о) Мирослава Опачка, якого президент указом призначив виконуючим обов’язки міського голови Мукачева.

Як відомо, у понеділок сесія Мукачівської міської Ради підтвердила повноваження Петьовки, не визнавши президентський указ.

Читайте також:

Справу Мукачівського міського голови розглядатиме Верховний суд

Суд Мукачевого відмінив указ Кучми. Люди мітингують, а депутатів давить "Беркут"

"Наша Україна" скаржиться в КС і Білоконю на неконституційні дії Кучми і СДПУ(О)

КУЧМА ПРИЗНАЧИВ У МУКАЧЕВОМУ МЕРА-ЕСДЕКА І ДОРУЧИВ РЯБЦЮ І ЛАВРИНОВИЧУ ДОПОМОГТИ ЙОМУ З ВИБОРАМИ

powered by lun.ua