Ющенко спровокував донецькі бігборди перемогами в судах

Середа, 14 січня 2004, 12:47
Образи на адресу лідера "Нашої України" Віктора Ющенка, які з'являються на лайт-боксах (скляних рекламних щитах) в Донецьку, можуть бути реакцією на його перемоги в суді, повідомляє прес-служба "Нашої України".

"Наша Україна" вважає, що образливі написи на адресу Ющенка є продовженням брудної акції, розпочатої 31 жовтня під час приїзду лідера "Нашої України" в Донецьк для проведення з’їзду блоку.

Написи роблять маркером невстановлені особи. Керівник штабу "Нашої України" в Донецькій області Павло Жовніренко відзначив активність "художників", які невдовзі після того, як обурені громадяни стирають написи, знову розмальовують рекламні щити, тоді як місцева влада всіляко усувається від цього інциденту.

30 грудня Ворошиловський суд міста Донецька визнав дії рекламного агентства "Плазма" такими, що нанесли шкоду честі, гідності та діловій репутації Ющенка.

Йдеться про розміщення на вулицях Донецька бігбордів із зображенням лідера "Нашої України" у есесівській формі часів другої світової війни. Ці плакати на донецьких вулицях з’явилися в ніч з 30 на 31 жовтня під час приїду Ющенка на Донеччину з метою проведення з’їзду "Нашої України".

Суд зобов’язав рекламне агентство "Плазма" виплатити Ющенку 500 гривень відшкодування і надати йому письмове вибачення.

Крім того, за словами Жовніренка, 29 грудня Шахтарський міський суд Донецької області, за заявою представника "Нашої України" Ігоря Дяченка, постановив визнати рішення виконавчого комітету шахтарської міської ради Донецької області від 3 грудня 2003 року неправомірним.

Це рішення стосувалося заборони встановлення палатки для збору підписів населення під час акції "Україні – народного Президента".

Суд зобов’язав виконавчий комітет шахтарської міської ради скасувати своє рішення і не чинити перешкод Ігорю Дяченку в реалізації його права на інформацію, проведення зборів та мітингів. Рішення суду підлягає негайному виконанню.

Читайте також:

У Донецьку з'явилися бігборди з написом "Ющенко – виродок"


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua