Кучмісти вигадали "дурку для мажоритарників"

Понеділок, 26 січня 2004, 18:49
Ідея створення законопроекту про 1% бар'єр для проходження політичних партій до парламенту - це спроба "зібрати 300 голосів для "протягнення" політреформи", вважає Володимир Філенко.

"Оскільки комуністи вимагають пропорційного закону про вибори, - каже Філенко, - тому більшість хоче запровадити одновідсотковий бар’єр, яким влада, з одного боку, залучить комуністів до голосування за зміни до Конституції", - зазначив Філенко, передає прес-служба "Нашої України"

"А з іншого - обдурить приблизно 174 мажоритарників, які теж не підтримують голосування за політреформу, оскільки бояться залишитися поза парламентом у разі ухвалення пропорційного закону", - каже Філенко.

За його словами, "наразі проект закону про одновідсотковий прохідний бар’єр для політичних партій – це великий обман не стільки для комуністів, скільки для мажоритарників"

Причина цього полягає в тому, що більшість із них "залишиться за бортом навіть цього мінімального бар’єру, тому що рівень політичної культури українців є досить високим".

"Цей законопроект щодо встановлення 1% бар’єру для проходження політичних партій до парламенту насправді є "дуркою" для мажоритарників", - додав народний депутат.

Втім, незважаючи на це, проект має шанси бути ухваленим, бо мажоритарників змусять.

"Тому вони мають усвідомлювати, що підтримка цього закону буде їхньою великою помилкою", - переконаний Володимир Філенко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua