Мартинюк не виключає, що Україна торгувала з "Аль Каїдою"

Вівторок, 10 лютого 2004, 09:43
Віце-спікер українського парламенту Адам Мартинюк не виключає можливості продажу Україною ядерної зброї терористичному угрупованню "Аль Каїда". Про це Адам Мартинюк заявив вчора в ефірі Громадського Радіо, коментуючи інформацію, яка з’явилася у єгипетській газеті "Аль Хайят", про те що "Аль Каїда" придбала зброю під час візиту українських вчених у Кандагар (Афганістан) у 1998 році.

Коментуючи події в парламенті, зокрема розвал опозиції, Мартинюк зазначив, що опозиційної четвірки – союзу парламентських фракцій КПУ, СПУ, БЮТ та "Нашої України" – насправді ніколи не було.

За його словами "четвірки", за виключенням коротких проміжок часу, не існувало. Мартинюк заявив, що "під цією політичною угодою про початок акції "Повстань Україно" не має, ніколи не було і не буде підпису Віктора Андрійовича".

За словами віце-спікера є різна опозиційність – Наша Україна та БЮТ хочуть змінити керівництво країни, але не курс. "Ніяких особливих змін від того, що до влади прийде Ющенко, не буде", - сказав Мартинюк.

Читайте також:

МЗС заперечує, що Україна продавала ядерну зброю "Аль Каїді"

УКРАЇНА ПРОДАВАЛА ЯДЕРНУ ЗБРОЮ "АЛЬ КАЇДІ"

БУШ НАПИСАВ КУЧМІ ПРО ЯДЕРНУ ЗБРОЮ

Як Україна "продавала" ядерну зброю "Аль Каїді"Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування