Омельченко стверджує, що вибух в Дарницькому суді було сплановано

Вівторок, 10 лютого 2004, 13:58
Вибух у Дарницькому місцевому суді Києва був спланований, заявляє київський міський голова Олександр Омельченко.

"Практично висновок готовий - це був спланований організований вибух на першому поверсі в приміщенні туалету", - сказав він у вівторок, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Мер також заявив, що по цьому факту буде проведене "глибоке розслідування" правоохоронними органами, оскільки "були погрози на адресу правосуддя з боку карних структур".

Омельченко повідомив, що побував на місці події, там також побували всі керівники правоохоронних органів столиці, керівництво Дарницького району Києва.

На сьогодні створена і працює комісія.

Мер також відзначив, що на сьогоднішній день жертв немає, госпіталізовані 11 осіб. Серед них - працівники суду, а також студенти, що проходили практику. Троє потерпілих знаходяться у важкому стані, 8 - у стані середньої важкості, однак загрози життю ні для кого немає.

Також, за словами мера, він підписав розпорядження про капітальну реконструкцію приміщення Дарницького суду.

Омельченко впевнений, що на державному і столичному рівні будуть зроблені "досить вагомі висновки", оскільки "для Києва це не типово".

Вибух відбувся близько 11.45 понеділка. Зруйновано фасад - пролам заввишки досягає до середини другого поверху триповерхового будинку і близько 2 метрів завширшки.

Видна арматура, сантехніка. Частково зруйновано скло вікон на першому і другому поверхах. Вибито також скло вікон у будинку навпроти, особливо на першому поверсі.

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу по статті "замах на умисне вбивство".
powered by lun.ua