Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

КУЧМІСТИ ПІДПИШУТЬ УГОДУ ПРО ВИСУНЕННЯ ЄДИНОГО КАНДИДАТА

Понеділок, 16 лютого 2004, 10:47
Фракції більшості Верховної Рада мають намір підписати політичну угоду про висування єдиного кандидата в президенти на виборах-2004 і спільні дії на парламентських виборах-2006.

Про це в понеділок в інтерв'ю журналістам повідомив постійний представник президента України в парламенті Олександр Задрожній.

За його словами, є два документи: парламентська угода, що стосується проведення політичної реформи, яку пропонується підписати лідерам усіх фракцій і груп Верховної Ради, а також проект політичної угоди, що пропонується до підписання лідерам фракцій і груп більшості.

В останньому проекті мова йде про висування єдиного кандидата на виборах президента 2004 року, а також про спільні дії на парламентських виборах 2006 року.

За словами Задорожнього, цей проект зараз відпрацьовується, у ньому також буде йти мова про створення політичної коаліції на основі парламентсько-урядової коаліції.

Обидві угоди мають бути підписані в понеділок. У той же час він відзначив, що угоду по політреформі відмовилися підписати фракції БЮТ і "Наша Україна".

Інтерфакс-УкраїнаРеклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування