ЯНУКОВИЧ ПІДЕ В ПРЕЗИДЕНТИ, ЯКЩО ТАК ВИРІШИТЬ ДЕВ'ЯТКА

Вівторок, 17 лютого 2004, 16:32
Прем'єр-міністр України Віктор Янукович визначиться з тим, чи балотуватися у президенти України, лише після того, як буде прийнято офіційне рішення парламентсько-урядової коаліції.

Про це прем'єр заявив сьогодні на брифінгу у м. Корсунь-Шевченківському Черкаської області, де він перебуває з робочою поїздкою, повідомляє УНІАН

“Якщо буде прийнято рішення офіційно, я дам відповідь на це питання”, - сказав прем'єр-міністр.

Як повідомлялося раніше, парламентсько-урядова коаліція перенесла на середу, 18 лютого, підписання політичної угоди, якою пропонується висунути єдиного кандидата від коаліції на президентських виборах 2004 року.

Водночас, як заявляли представники парламентської більшості, що входять до коаліції, підписання цієї угоди не передбачає визначення конкретної кандидатури.

Як повідомила лідер фракції “Регіони України” Раїса Богатирьова, для парламентської більшості це не принципове питання на сьогодні. “Ми не хочемо персоніфікувати”, - сказала вона.

У вівторок, 17 лютого, лідер парламентської фракції СДПУ(О), колишній президент України Леонід Кравчук висловив переконання, що єдиним кандидатом у президенти від влади на наступних виборах 2004 року повинен бути діючий прем'єр-міністр України, голова Партії регіонів України Янукович.
powered by lun.ua