Податкова перевіряє 5-й канал

Середа, 18 лютого 2004, 13:09
Податкова адміністрація має намір перевірити сплату "5-м каналом" податків за відповідний період 2003 року, повідомляє прес-служба партії "Солідарність".

Як зазначається в повідомленні, цей період збігається з часом, коли корпоративні права на телеканал перейшли до нового власника.

Крім того, перевірку договорів на передачу корпоративних прав новим власникам на "5-й канал" розпочала податкова міліція.

"Після зміни власника, "5 канал" став популярним завдяки незаангажованому висвітленню новин. Навіть недосвідчені глядачі відчували, наскільки відрізняються програми новин на "5-му каналі" від офіціозу інших каналів. Тепер єдиний незалежний канал в Україні потрапив у лещата політичного тиску", - зазначається в повідомленні.

Політичний координатор "Нашої України" Петро Порошенко передбачає подальше посилення податкових репресій проти опозиції. "Доля "5-го каналу" - один із низки фактів використання податкової адміністрації у політичних переслідуваннях", - вважає він.

Також Порошенко висловив задоволення тим, що президент Кучма у вівторок сказав, що "ні в якому разі не можна, щоб цей інструмент використовувався для політичного переслідування".

Петро Порошенко висловив надію, що на ці факти також відреагує відповідним чином Генеральна прокуратура.

Петро Порошенко є одним із співвласників 5-го каналу.

Читайте також:

ПОДАТКОВА МАСОВО АТАКУЄ "НАШУ УКРАЇНУ"

Порошенко буде позиватися з ДПАУ і розслідує її махінації з ПДВ

ДПАУ ВЗЯЛАСЯ ЗА ФІРМИ ПОРОШЕНКА
powered by lun.ua