Народні депутати переїдуть з готелю "Україна" у готель "Київ"

Четвер, 19 лютого 2004, 13:37
Народні депутати, що проживають у готелі "Україна" у Києві, переїдуть у готель "Київ", оскільки їхнє нинішнє місце проживання потребує капремонту.

Це випливає з постанови "Про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства "Готель "Україна" у керування Державному керуванню справами", за яке проголосувало 355 депутатів з 442, що зареєструвалися в залі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідно до постанови, цілісний майновий комплекс ГП "Готель "Україна", розташований по вул. Інститутській, 4 у м. Києві, що відповідно до законодавства перебуває у віданні Верховної Ради і забезпечує її діяльність, передається в управління Державного управління справами.

Управлінню справами Верховної Ради доручено здійснити передачу цього об'єкта у встановленому порядку Державному керуванню справами.

Як відзначається в пояснювальній записці до постанови, майновий комплекс ГП "Готель "Україна", де проживають 90 народних депутатів, був побудований у 1961 році. За час його експлуатації капітальний ремонт або реконструкція не проводилися, тому технічний стан готелю не відповідає протипожежним і санітарним нормам. Системи центрального опалення, гарячого водопостачання, вентиляції, водопроводу, каналізації, водостоків, а також електросистема морально і фізично застаріли і підлягають заміні.

З огляду на значний період експлуатації, готель потребує повної реконструкції. Однак відселити народних депутатів на цей час (на 2-3 роки) немає можливості через відсутність фінансування і резервного житлового фонду.
powered by lun.ua