Кучма заявляє, що йому більше нічого робити, окрім як стежити за Ющенком

П'ятниця, 20 лютого 2004, 12:01
Президент України Леонід Кучма спростував закиди офіцера СБУ Кравченка про розпорядження стежити за кордоном за представниками української опозиції.

"Нам більше робити нема чого, як лише займатися цим. Це абсолютний абсурд", - сказав Кучма, відповідаючи на запитання кореспондента "Німецької хвилі".

В то й же час колишній радник посольства України в Німеччині генерал СБУ Валерій Кравченко у розмові з кореспондентом "Німецької хвилі" заявив, що мотивом його вчинку було змусити керівництво України дотримуватися законів держави.

Водночас на його переконання, всі державні сили кинуто на те, аби скомпрометувати опозицію, отримати інформацію про неї і про тих, хто її підтримує, зокрема в Німеччині.

Нагадаємо, що напередодні Кравченко заявив про надходження з Києва розпоряджень "слідкувати за кордоном за представниками української опозиції".

У четвер ввечері Кучма прибув до Берліна для участі в чергових українсько-німецьких міжурядових консультаціях.

Головні теми переговорів - двосторонні відносини, питання економічної співпраці, а також відносини між Україною та Європейським союзом. У п'ятницю він має зустрітися з канцлером Німеччини Герхардом Шредером.

Читайте також:

Кучмагейт-3. Хто наказував стежити за опозицією

МЕЛЬНИЧЕНКО ПРИЇХАВ ДО КУЧМИ В БЕРЛІН

СБУ НАЗИВАЄ АБСУРДОМ ЗАЯВИ КРАВЧЕНКА В БЕРЛІНІ ПРО ЗЛОЧИННІ НАКАЗИ КУЧМИ

У БЕРЛІНІ ГЕНЕРАЛ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ ЗАЯВИВ ПРО "ЗЛОЧИННУ ДІЯЛЬНІСТЬ" КУЧМИ

Генпрокуратура готова вивчити "злочини Кучми", які у Берліні викрив Кравченко

Сюжет про генерала Кравченка, який викрив у Берліні Кучму, намагалися заглушити

powered by lun.ua