Кравченка використали російські спецслужби, щоб Німеччину не взяли в газовий консорціум?

П'ятниця, 20 лютого 2004, 12:16
Народний депутат Володимир Сівкович не виключає версії, що генерала Кравченка могли використати російські спецслужби. Про це він сказав у ефірі програми "Час" на "5-му каналі", коментуючи заяву колишнього генерала СБУ про нібито отримувані від вищих чинів СБУ накази стежити за опозицією.

"Припустимо, німці хочуть взяти участь у російсько-українському консорціумі. Для того, щоб цього не допустити, наприклад, російська спецслужба використала в цій ситуації Кравченка. Може це бути? Може! І таких моментів може бути дуже багато. Так хто він, патріот чи зрадник?", - зазначив Сівкович.

У свою чергу інший гість студії, правозахисник Володимир Малинкович, висловив припущення, що за опозиціонерами можуть слідкувати за кордоном.

"Мені важко сказати, наскільки правий пан Кравченко, але я би хотів заперечити пану Сівковичу, який запевняє, що в принципі неможливо слідкувати за опозиціонерами на Заході, - зазначив Малинкович.

При цьому Малинкович підкреслив, що для стеження за людиною не треба дуже багато технічних ресурсів. Це завдання можуть, на думку Малинковича, виконувати співробітники різних місій, наприклад, торгових.

Крім того, зауважує Малинкович, "там є діаспора, …там є люди, які колись працювали на Радянський Союз". "Я думаю, що технічні можливості все ж є, але, звичайно, рівень сьогоднішньої служби не порівняти з рівнем служби колишнього КДБ", - додав правозахисник.

Читайте також:

Інформація генерала СБУ Кравченка виглядає досить правдивою – Гриценко

Український дипломат стверджує, що сам відчував стеження за ним, тому вірить Кравченку


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування