Кучма пообіцяв захистити опозицію від Медведчука-молодшого?

Середа, 25 лютого 2004, 14:53
Президент Леонід Кучма обіцяє розібратися з тими представниками податкових органів, які виконують політичне замовлення.

Про це Кучма сказав на прес-конференції, відповідаючи на питання про тиск на опозицію через податкові органи.

"Для того, щоб не було можливості спекулювати любій стороні, тому всі комплексні перевірки будуть доводитися до громадськості. В тому числі із запрошенням опозиції. Хай вони послухають!" – сказав він.

"Якщо в когось з'явиться хоч один приклад, що податківці виконують політичне замовлення, я обіцяю – обіцяю, кажу чесне слово – розібратися з усією відповідальністю. До тих, хто цим переймається", - додав Кучма.

"Але гроші треба державі платити", – підкреслив він.

Кучма наголосив на ефективності податкових перевірок регіонів органами Державної податкової адміністрації.

"В результаті кожної перевірки надходження у кожній області зростають на 25-30%. Приїхала комісія, ще нічого не знайшла, а вже починають платити податки", – сказав Кучма.

Він додав, що в результаті перевірки 16 регіонів надходження до бюджету збільшилися на 4,3 мільярди гривень.

Водночас Кучма сказав, що податкова припустилася помилки, що не інформувала громадськість про хід перевірок. Тому він доручив проводити прес-конференції за результатами перевірок регіонів.

Як відомо, представники опозиції неодноразово заявляли, що в результаті таких перевірок страждають саме підприємства, до яких вони мають відношення.

За їх словами, податкові репресії підсилилися відразу після переходу на посаду першого заступника глави ДПАУ Сергія Медведчука.

"Українська правда"
powered by lun.ua