Медведчук привітав Ющенка з ювілеєм

Четвер, 26 лютого 2004, 14:11
На свій день народження лідер Нашої України Віктор Ющенко отримував здебільшого квіти, але були й інші подарунки.

Такі подарунки, що надійшли або ще надходитимуть, і які не матимуть особистого характеру, будуть продані на аукціоні, а кошти будуть перераховані сиротинцям, повідомляє газета "Поступ".

Віктор Ющенко не влаштовував помпезного святкування, оскільки в понеділок розпочався Великий піст. Але під час наради опозиційної трійки, яка перетворилася на маленький бенкет, він почастував за словами лідера ПРП Віктора Пинзеника "бокалом пива та запеченою картоплею".

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко, побажавши Ющенку перемог, подарувала, окрім квітів, фотоальбом з цікавими фотографіями з історії його фінансової та політичної кар'єри. А в приймальній координатора парламентської більшості Степана Гавриша чи то жартома, а чи серйозно сказали, що цей альбом зі шкіри коштує дві тисячі гривень.

Сам Гавриш передав з кур'єром лідеру "НУ" букет квітів в українському стилі, але ще, мабуть, подарує якийсь подарунок, коли зустріне Ющенка наступного тижня у Верховій Раді.

Отримав вітання лідер "НУ" і від свого головного політичного опонента Віктора Медведчука. Проте лише у вигляді телеграми, і не від СДПУ(О), а від Адміністрації президента. В листівці було сказано: "Нехай Ваша законотворча та політична діяльність принесе користь країні".

У подарунок від колег-політиків Ющенко отримав дві невеличкі металеві статуетки. Лідер ПРП Віктор Пинзеник вручив скульптурку чоловіка з молотом, який ламає скелю – своєрідного Каменяра.

Як він пояснив, подарунок символічний. "Ющенко має ломити молотом скелю, руйнуючи нинішню систему, і робити дорогу для майбутніх громадян України. Але я йому сказав, щоб він не лякався: йому не самому ту скелю доведеться ламати, бо ми йому допоможемо", – наголосив депутат.

Також символічну статуетку подарував лідер соціалістів Олександр Мороз – Андрія Первозванного з мечем і щитом.

А працівники київського офісу "НУ" подарували своєму шефові гарну авторучку, оскільки, за словами Юрія Костенка, Ющенко їх часто губить.

Народний депутат, відомий опозиціонер Степан Хмара наразі ще не знає, що подарує Вікторові Ющенку, оскільки, на його думку, подарунок для лідера "НУ" має бути таким, щоб здивувати. "Можливо, щось ще придумаємо гумористично-доброзичливе", – сказав він. Водночас Хмара вважає, що найкращий подарунок – це щире побажання.

Так, депутат хоче побажати Віктору Андрійовичу бути таким же активним. "Я маю на увазі те, що у нього вже четверо дітей. Скоро буде п'ята. Хочу побажати, щоб він до вісімдесяти років залишався таким дітоздатним", – каже пан Хмара. "А ще бажаю міцного здоров'я, великої сили волі, наполегливості і, безперечно, перемоги, щоб він не забував про ту велику місію, яку Господь на нього поклав", – додав Степан Ількович.

Щодо подарунків від сім'ї Ющенко розповів: "Родина вручила мені дуже красиву картину, сільський пейзаж. Але не менш цінними були й малюнки моєї малечі, Софійка й Христинка тижні два готувалися до мого дня народження".

"Так що зранку 23-го я розглядав усі ці аплікації, малюнки, вироби з глини і пластиліну, які вони приготували для тата", – додав Ющенко.

Також Ющенко розповів, що " напередодні дня народження сам собі зробив подарунок – виїхав на один день у Карпати і годин сім катався на гірських лижах".

Він отримав багато привітань і теплих слів від колег і друзів, від народних депутатів, представників бізнесу, політиків, журналістів, послів. Надійшли вітання від лідерів політичних сил, з якими мій блок підписав політичні угоди, зокрема від СПС, "Єдиного національного Руху" Грузії, від білоруських, азербайджанських, литовських колег.

"Але найбільше вітань, листівок, телеграм, листів на електронну пошту прийшло від простих громадян, від моїх виборців. Їх слова підтримки, позиція, віра в нашу спільну перемогу надихають. Я дуже вдячний усім, хто розділив зі мною мій день народження", – сказав Ющенко.

Ввечері лідер Нашої України поїхав святкувати день народження до своєї мами в Хоружівку.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування